Projekt domu parterowego DS-85 z garażem

Projekt domu parterowego DS-85 z garażem

BUDOWA DOMU W STANIE SUROWYM
LUB STANIE DEWELOPERSKIM

Zapytaj o cenę

Projekt domu parterowego DS 85 z garażem liczący ok. 105 m2 obejmuje przestronną strefę dzienną w postaci salonu z jadalnią i otwartą kuchnią do której przewidziano spiżarnię, w drugiej części domu mieszczą się trzy niezależne pokoje. W sąsiedztwie pokoi znajduje się łazienka z prysznicem. Z wiatrołapu prowadzi przejście do pomieszczenia gospodarczego, w którym można zamontować wybrane źródło zasilania kotłowni. Dodatkowo do budynku dostawiony jest garaż jednostanowiskowy.


Cena obejmuje kąt nachylenia dachu 30o.

Dostępne są także inne warianty:
  • DS-85
  • DS-85 PDO ( z możliwością adaptacji poddasza)
  • DS-85 PDO z garażem

Sprawdź, co oferujemy w stanie deweloperskim oraz surowym

Stan deweloperski i stan surowy
Kalkulator budowy domu | Projekt DS-85 z garażem

Budujemy w technologii keramzytowej bez jakichkolwiek ograniczeń modułowych.

POWIERZCHNIA BUDYNKU

85
Projekt domu DS-85 z garażem (85 m2)

ELEMENTY PREMIUM

Ogrzewanie podłogowe (20.000 zł)
Rolety z napędem elektrycznym (9.200 zł)
Zabudowa sufitów płytami gipsowo-kartonowymi, wykonanie konstrukcji rusztów z kształtowników metalowych, montaż folii paroizolacyjnej, montaż płyt gipsowo kartonowych, jednokrotne szpachlowanie łączeń i wkrętów bez szlifowania (20.000 zł)
Zmiana rodzaju dachówki na płaską oraz rynien na prostokątne (15.000 zł)
Możliwość przygotowania poddasza do adaptacji (wyprowadzenie na poddasze rur z instalacji wod.-kan. i C.O., przewodów z instalacji elektrycznej oraz ok. 0,5 m kanału elastycznego wentylacji mechanicznej, przygotowane pod dalsze rozprowadzenie) (13.000 zł)
Wykonanie płyty fundamentowej z wykorzystaniem m.in. styropianu XPS oraz betonu B25/30 o współczynniku Umax ≤ 0,3 W/(m2·K), (współczynnik przenikania ciepła dla podłogi na gruncie zgodny z Warunkami Technicznymi 2021), wypuszczenie podejść kanalizacyjnych, przepustu instalacji wody i instalacji elektrycznej, wyrównanie powierzchni płyty fundamentowej (49.000 zł)
0
Okno dachowe dolno otwierane 3-szybowe (2.800 zł / 1 szt.)
Ułożenie po obwodzie płyty fundamentowej rury drenarskiej wraz z podsypką oraz zakończenie w narożniku do wpięcia do instalacji deszczowej albo studni chłonnej, a także wykonanie otoku odgromowego (3.500 zł)
Komin spalinowy z wkładem ceramicznym (do kominka) (8.500 zł)
Komin wentylacyjny dwukanałowy (4.700 zł)

DOKUMENTACJA I TRANSPORT

Dokumentacja: tj. projekt architektoniczny indywidualny wraz z zagospodarowaniem terenu, projekt instalacji branżowych wewnętrznych i zewnętrznych bez projektu przyłączy, projekt instalacji odgromowej, pomoc z skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, wykonanie badań geotechnicznych działki, sporządzenie mapy do celów projektowych, geodezyjne wytyczenie budynku na działce, nadzór kierownika budowy, pomoc w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie (14.000 zł)
Razem (cena netto) zł

Powyższe informacje stanowią ofertę wstępną. W celu omówienia wszelkich szczegółowych informacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w biurze naszej firmy. Istnieje także możliwość przeprowadzenia rozmowy online.

Wszelkie prezentowane materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288.) Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY