O firmie

O nas

Firma “D.S.” Dariusz Sywak gwarantuje wykonawstwo obiektu budowlanego realizując bryłę budynku z wykorzystaniem wielkowymiarowych elementów prefabrykowanych o wysokości pełnej kondygnacji.

Budujemy bez jakichkolwiek ograniczeń modułowych. Od domków jednorodzinnych, wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, poprzez budynki wielorodzinne. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia w branży budowlanej, naszym klientom proponujemy nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. W ostatnich latach, w ogromnym tempie rozwija się technologia budowy domów z keramzytu, który dzięki swoim własnością, zdecydowanie wypiera tradycyjne, dotychczasowe metody wznoszenia budynków.

Nasza firma, idąc z duchem czasu, udostępnia swoim odbiorcom możliwość wyboru pomiędzy budownictwem tradycyjnym, a rozwiązaniami ekologicznymi, energooszczędnymi, a co za tym idzie, zdecydowanie bardziej oszczędnymi pod kątem finansowym i czasowym. Dzisiaj mamy do zaoferowania Państwu technologię budowy domów z keramzytu, który cieszy się co raz większą popularnością wśród indywidualnych odbiorców jak również w dużych firmach deweloperskich. Technologia ta pozwala na znaczne oszczędności finansowe przy samym wznoszeniu budynku, jak również w późniejszym czasie użytkowania. Właściwości tego budulca są zdecydowanie korzystniejsze od tradycyjnie stosowanych. Przekonali się o tym nasi dotychczasowi klienci, którzy już po pierwszym sezonie zimowym byli bardzo mile zaskoczeni niskimi kosztami eksploatacyjnymi np. ogrzewania budynku. Należy zauważyć również, że korzystając z powyższej technologii oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale również czas, krótko mówiąc, koniec z ciągnącą się miesiącami budową, teraz budujemy dom w 8-10 tygodni (od wykopu fundamentów do oddania klientowi kluczy do gotowego budynku).

GOTOWE PROJEKTY