Projekt domu parterowego DS-105 PDO

Projekt domu parterowego DS-105 PDO

BUDOWA DOMU W STANIE SUROWYM
LUB STANIE DEWELOPERSKIM

Zapytaj o cenę

Projekt domu parterowego z możliwością adaptacji poddasza DS-105 PDO o powierzchni użytkowej brutto parteru liczącej blisko 97 m2 i powierzchni użytkowej brutto poddasza liczącej ok. 80 m2. Budynek obejmuje przestronną strefę dzienną składającą się z salonu połączonego z częścią jadalnianą i kuchnią. Sama strefa dzienna liczy ponad 45 m2. Zastosowanie otwartego stropu i dużych przeszkleń dodatkowo optycznie ją powiększają. W drugiej części domu znajdują się dwa niezależne pokoje z równym dostępem do łazienki. W budynku znajduje się również pomieszczenie gospodarcze do którego mamy zapewniony dostęp z wiatrołapu. Przy wyjściu z wiatrołapu zagospodarowane zostało miejsce na schody. Projekt przewiduje możliwość adaptacji poddasza, co umożliwia wyodrębnienie dodatkowych pomieszczeń. Taras do którego mamy dostęp ze strefy dziennej został zadaszony podcieniem. Oferujemy dwie wersje tego projektu do wyboru – z dachem dwuspadowym lub wielospadowym.

Sprawdź, co oferujemy w stanie deweloperskim oraz surowym

Stan deweloperski i stan surowy
Kalkulator budowy domu | Projekt DS-105 PDO

Budujemy w technologii keramzytowej bez jakichkolwiek ograniczeń modułowych.

POWIERZCHNIA BUDYNKU

105
Projekt domu DS-105 PDO (105 m2)

ELEMENTY PREMIUM

Ogrzewanie podłogowe (20.000 zł)
Rolety z napędem elektrycznym (10.000 zł)
Zabudowa sufitów płytami gipsowo-kartonowymi, wykonanie konstrukcji rusztów z kształtowników metalowych, montaż folii paroizolacyjnej, montaż płyt gipsowo kartonowych, jednokrotne szpachlowanie łączeń i wkrętów bez szlifowania (20.000 zł)
Zmiana rodzaju dachówki na płaską oraz rynien na prostokątne (15.000 zł)
Wykonanie płyty fundamentowej z wykorzystaniem m.in. styropianu XPS oraz betonu B25/30 o współczynniku Umax ≤ 0,3 W/(m2·K), (współczynnik przenikania ciepła dla podłogi na gruncie zgodny z Warunkami Technicznymi 2021), wypuszczenie podejść kanalizacyjnych, przepustu instalacji wody i instalacji elektrycznej, wyrównanie powierzchni płyty fundamentowej (48.000 zł)
0
Okno dachowe dolno otwierane 3-szybowe (2.800 zł / 1 szt.)
Ułożenie po obwodzie płyty fundamentowej rury drenarskiej wraz z podsypką oraz zakończenie w narożniku do wpięcia do instalacji deszczowej albo studni chłonnej, a także wykonanie otoku odgromowego (3.500 zł)
Komin spalinowy z wkładem ceramicznym (do kominka) (8.500 zł)
Komin wentylacyjny dwukanałowy (4.700 zł)

DOKUMENTACJA I TRANSPORT

Dokumentacja: tj. projekt architektoniczny indywidualny wraz z zagospodarowaniem terenu, projekt instalacji branżowych wewnętrznych i zewnętrznych bez projektu przyłączy, projekt instalacji odgromowej, pomoc z skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, wykonanie badań geotechnicznych działki, sporządzenie mapy do celów projektowych, geodezyjne wytyczenie budynku na działce, nadzór kierownika budowy, pomoc w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie (14.000 zł)
Razem (cena netto) zł

Powyższe informacje stanowią ofertę wstępną. W celu omówienia wszelkich szczegółowych informacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w biurze naszej firmy. Istnieje także możliwość przeprowadzenia rozmowy online.

Wszelkie prezentowane materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288.) Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY