Projekt domu parterowego DS-90

Projekt domu parterowego DS-90

BUDOWA DOMU W STANIE SUROWYM
LUB STANIE DEWELOPERSKIM

Zapytaj o cenę

Projekt domu parterowego DS-90 liczącego ok. 90 m2 obejmuje strefę dzienną w postaci salonu z jadalnią i otwartą kuchnią, dwa przestronne pokoje, w tym jeden z garderobą, łazienkę, toaletę oraz pomieszczenie gospodarcze. Wejście do budynku zostało zadaszone poprzez wykonanie wcięcia w głąb budynku, natomiast taras zadaszyliśmy podcieniem.

Cena obejmuje kąt nachylenia dachu 30o.


Dostępne są także inne warianty:
  • z możliwością wykonania trzeciego pokoju przy zachowaniu wskazanego metrażu
  • z możliwością adaptacji poddasza przy zastosowaniu dachu o kącie nachylenia 35o-45o wraz z zaprojektowaniem układu pomieszczeń na poddaszu

Sprawdź, co oferujemy w stanie deweloperskim oraz surowym

Stan deweloperski i stan surowy
Kalkulator budowy domu | Projekt DS-90

Budujemy w technologii keramzytowej bez jakichkolwiek ograniczeń modułowych.

POWIERZCHNIA BUDYNKU

90
Projekt domu DS-90 (90 m2)

ELEMENTY PREMIUM

Ogrzewanie podłogowe (17.000 zł)
Rolety z napędem elektrycznym (9.200 zł)
Zabudowa sufitów płytami gipsowo-kartonowymi, wykonanie konstrukcji rusztów z kształtowników metalowych, montaż folii paroizolacyjnej, montaż płyt gipsowo kartonowych, jednokrotne szpachlowanie łączeń i wkrętów bez szlifowania (17.000 zł)
Zmiana rodzaju dachówki na płaską oraz rynien na prostokątne (11.000 zł)
Wykonanie płyty fundamentowej z wykorzystaniem m.in. styropianu XPS oraz betonu B25/30 o współczynniku Umax ≤ 0,3 W/(m2·K), (współczynnik przenikania ciepła dla podłogi na gruncie zgodny z Warunkami Technicznymi 2021), wypuszczenie podejść kanalizacyjnych, przepustu instalacji wody i instalacji elektrycznej, wyrównanie powierzchni płyty fundamentowej (42.000 zł)
Ułożenie po obwodzie płyty fundamentowej rury drenarskiej wraz z podsypką oraz zakończenie w narożniku do wpięcia do instalacji deszczowej albo studni chłonnej, a także wykonanie otoku odgromowego (3.500 zł)
0
Okno dachowe dolno otwierane 3-szybowe (2.800 zł / 1 szt.)
Komin spalinowy z wkładem ceramicznym (do kominka) (8.500 zł)
Komin wentylacyjny dwukanałowy (4.700 zł)

DOKUMENTACJA I TRANSPORT

Dokumentacja: tj. projekt architektoniczny indywidualny wraz z zagospodarowaniem terenu, projekt instalacji branżowych wewnętrznych i zewnętrznych bez projektu przyłączy, projekt instalacji odgromowej, pomoc z skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, wykonanie badań geotechnicznych działki, sporządzenie mapy do celów projektowych, geodezyjne wytyczenie budynku na działce, nadzór kierownika budowy, pomoc w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie (14.000 zł)
Razem (cena netto) zł

Powyższe informacje stanowią ofertę wstępną. W celu omówienia wszelkich szczegółowych informacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w biurze naszej firmy. Istnieje także możliwość przeprowadzenia rozmowy online.

Wszelkie prezentowane materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288.) Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY