Zaprojektuj i zbuduj

Generalny wykonawca w systemie zaprojektuj i zbuduj!


Proponujemy kompleksową usługę, która pozwoli profesjonalnie, szybko i bez problemów związanych z szerokim gronem podwykonawców i dostawców materiałów zrealizować Twoją inwestycję budowlaną. Nasza firma jako Generalny Wykonawca zrealizuje proces projektowy i wykonawczy, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie!

Oferujemy Deweloperom opracowanie projektu zamiennego z technologii tradycyjnej (dowolnej) do technologii prefabrykatów KERAMZYTOWYCH oraz realizację budowy z własnych materiałów. Nasz architekt wraz z zespołem branżystów dokonają zmian oraz korekt, które mogą wpłynąć na korzyść płynąca ze zwiększenia PUM.

 

Takich lub podobnych budynków wielorodzinnych (liczących ok. 30 mieszkań) możemy wykonać kilka w przeciągu roku, od zera aż do stanu deweloperskiego z połączeniem pakietu instalatorskiego wraz z posadzkami. Zapewnienie materiałów leży po stronie Generalnego Wykonawcy, zatem koszt wybudowania danego budynku od zera do stanu deweloperskiego wraz z instalacjami określony jest już od chwili podpisania umowy.
Przez ponad 20 lat działalności zdobyliśmy szerokie doświadczenie, którym chcemy wesprzeć Twoją inwestycję! Zbudowaliśmy zespół specjalistów i pracowników budowlanych oraz wypracowaliśmy długoterminowe relacje z wiarygodnymi kontrahentami. Zespół składa się z dewelopera, który może przekazać doświadczenie i pomóc przejść przez drogę administracyjną z uzyskaniem wszelkich pozwoleń i procedur bankowych. Posiadamy zespół inżynierów budowlanych – kierowników, inspektorów nadzoru z pełnymi uprawnieniami, kosztorysantów, architektów, konstruktorów.

Zapraszamy do współpracy Deweloperów, którzy cenią swój czas i spokój. Czas budowy możemy skrócić do minimum oraz odciążyć z większości obowiązków. Jesteśmy gotowi realizować inwestycje w różnych konfiguracjach zakresu prac.


Skontaktuj się z nami!

    Udostępnij:
    GOTOWE PROJEKTY