Zakątek Zielona Harmonia w Legnicy

Zakątek Zielona Harmonia w Legnicy

Nowa inwestycja zlokalizowana będzie w atrakcyjnej części Legnicy przy ul. Batorego 5. Składać się będzie z czterech kondygnacji mieszkalnych oraz garażu podziemnego z miejscami postojowymi. Łącznie na nowych mieszkańców czekać będzie 29 nowoczesnych, przestronnych lokali mieszkalnych. Do wyboru oferujemy mieszkania 2 pokojowe, 3 pokojowe, 4 pokojowe oraz mieszkania poddaszowe z antresolami.

Metraże mieszkań będą wahać się w granicach od 38m2 do 67m2. Dodatkowo do mieszkań będą przylegać balkony. Ze względu na budowę w technologii keramzytowej, inwestycja zyskuje miano budynku ekologicznego i energooszczędnego. Jak we wszystkich naszych realizacjach koncentrujemy się na wysokim standardzie wykończenia. NOWOŚCIĄ będzie wyposażenie budynku w ogniwa fotowoltaiczne, dzięki czemu częściowe zasilanie odbędzie się własną energią.

W trosce o komfort przyszłych mieszańców, budynek zostanie wyposażony w cichobieżną windę. Inwestycję planujemy przekazać do użytku w ciągu dwóch lat. Każdemu kto zarezerwuje mieszkanie GWARANTUJEMY utrzymanie do końca atrakcyjnej ceny zakupu!

Od tego momentu rozpoczynamy zbieranie pierwszych rezerwacji. Kwoty rezerwacyjne są minimalne. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Przedstawione wizualizacje są jedynie robocze i mają charakter poglądowy.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY