Projekt domu DS-294 PI ( + PDO)

Projekt domu DS-294 PI ( + PDO)

BUDOWA DOMU W STANIE SUROWYM
LUB STANIE DEWELOPERSKIM

Zapytaj o cenę

Projekt domu DS-294 PI ( + PDO) to nowoczesny, piętrowy budynek mieszkalny jednorodzinny z przewidzianą możliwością adaptacji poddasza na dalszym etapie realizacji o powierzchni użytkowej brutto ok. 294 m2. Budynek posiada sporą powierzchnię przeznaczoną pod magazyn książek, nad którym znajduje się taras. Część mieszkalna zawiera przestronny salon z jadalnią i kuchnią, 5 pokoi, garderobę, dwie łazienki, WC z natryskiem, WC, spiżarnię. Nad częścią salonu otworzyliśmy częściowo strop. W przypadku wykonania adaptacji poddasza znajdą się w nim dodatkowo 2 pokoje, garderoba i łazienka. Łączna powierzchnia użytkowa brutto po zaadoptowaniu poddasza wynosi ok. 409 m2.

Sprawdź, co oferujemy w stanie deweloperskim oraz surowym

Stan deweloperski i stan surowy

Powyższe informacje stanowią ofertę wstępną. W celu omówienia wszelkich szczegółowych informacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w biurze naszej firmy. Istnieje także możliwość przeprowadzenia rozmowy online.

Wszelkie prezentowane materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288.) Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY