Projekt domu DS-141 z garażem

Projekt domu DS-141 z garażem

BUDOWA DOMU W STANIE SUROWYM
LUB STANIE DEWELOPERSKIM

Zapytaj o cenę

Projekt domu DS-141 obejmuje budynek parterowy z garażem dwustanowiskowym wbudowanym w bryłę budynku. W powierzchni użytkowej brutto liczącej blisko 133 m2 Architekt zaaranżował przestronną strefę dzienną w postaci salonu z jadalnią oraz zamkniętą kuchnią. W drugiej części budynku znajdują się trzy odrębne sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz duża łazienka, która ze względu na swój metraż zmieściłaby zarówno prysznic jak i wannę. Budynek obejmuje garaż dwustanowiskowy do którego jest zapewniony dostęp z wiatrołapu. W garażu usytuowano WC oraz pomieszczenie techniczne, w którym można zamontować wybrane źródło zasilania kotłowni. Wejście do budynku zostało zadaszone przez przedłużenie dachu, natomiast taras został zadaszony podcieniem. Ponieważ projekt przewiduje możliwość adaptacji poddasza, w korytarzu wygospodarowano miejsce na schody, a do dyspozycji mieszkańców pozostaje dodatkowa powierzchnia licząca ok. 60 m2.

Oferta obejmuje kąt nachylenia dachu 30o

Sprawdź, co oferujemy w stanie deweloperskim oraz surowym

Stan deweloperski i stan surowy

Powyższe informacje stanowią ofertę wstępną. W celu omówienia wszelkich szczegółowych informacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w biurze naszej firmy. Istnieje także możliwość przeprowadzenia rozmowy online.

Wszelkie prezentowane materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288.) Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY