Zyskaj do 5% rabatu na budowę domu

Promocja na budowę domu z keramzytu

Zyskaj do 5% rabatu lub pakiet pro-ekologicznych rozwiązań na budowę swojego wymarzonego domu!

Umów się na spotkanie i zyskaj do 5% rabatu na budowę domu. Pośpiesz się! Oferta ograniczona czasowo!

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, stojących przed trudnym wyborem, jakim jest budowa własnego domu.

Długoletnie doświadczenie, profesjonalne ekipy budowlane oraz setki zrealizowanych inwestycji pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Wybór optymalnego projektu architektonicznego, skompletowanie niezbędnej dokumentacji budowlanej, nadzór inwestycji oraz jej realizacja na każdym etapie budowy – tak właśnie działamy! To kompleksowe podejście do inwestycji sprawiło, że na przestrzeni ostatnich lat, firma Dom z Keramzytu wyrosła na jednego z liderów branży budownictwa jednorodzinnego w skali całego kraju, oferując swoim klientom domy przyjazne środowisku, nowoczesne a przy tym funkcjonalne z przemyślanym układem pomieszczeń.

Pakiet oferowanych przez naszą firmę korzyści obejmuje:

  • dla budynków jednorodzinnych o wartości powyżej 400 tys. zł otrzymujecie za darmo rekuperację MinistAir 250 firmy Alnor lub kocioł gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem o pojemności 100l firmy Fondital (pokrywamy 100% kosztów zarówno za urządzenie, jak i jego montaż),
  • dla budynków jednorodzinnych o wartości powyżej 500 tys. zł otrzymujecie 50% rabatu na pompę ciepła De Dietrich o mocy 6 kW lub za darmo kocioł gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem o pojemności 100l firmy Fondital.

Nie jesteś zainteresowany ekologicznymi rozwiązaniami z zakresu ogrzewania i wentylacji?
Poczekaj, mamy dla Ciebie 3% całościowego rabatu na budowę domu w bardzo wysokim standardzie wykończenia obejmującym m.in. 3-szybowe okna, granitowe parapety czy też ogrzewanie podłogowe. Umów się na niezobowiązujące spotkanie w siedzibie naszej firmy i uzyskaj jeszcze więcej korzyści w postaci dodatkowego upustu!

Wybierz profesjonalistów i zapewnij sobie komfort wynikający z bezstresowej budowy.

Postaw na ekologiczne i nowoczesne budownictwo w wysokim standardzie. Wybierz na Dom z Keramzytu!
Z naszą pomocą możesz zamieszkać w swoim wymarzonym domu w 8 tygodni.

* Promocja ograniczona czasowo do 15.09.2020. Szczegóły inwestycji ustalane są na indywidualnym spotkaniu.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY