O FIRMIE

Zaufanie buduje się latami!

Firma DOM Z KERAMZYTU świadczy usługi budowy domów jedno i wielorodzinnych w technologii gotowych prefabrykatów keramzytowych jak również metodą tradycyjną.

Jesteśmy solidnym wykonawcą. Ciągłe podwyższanie standardów sprawia, że każdy projekt traktujemy jak wyzwanie. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że współpraca z nami przynosi satysfakcję każdej ze stron! Naszą dewizą jest zadowolony klient.

Wybierając naszą firmę - wybierasz doświadczenie, fachowe doradztwo i pomoc na wszystkich etapach budowy! Zapewniamy pełną koordynację i wykonawstwo inwestycji.
Z nami możesz zamieszkać w swoim wymarzonym domu w 8 tygodni!


BUDOWA DOMÓW

Nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne rozwiązania

Budujemy bez ograniczeń modułowych. Od domków jednorodzinnych, wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej jak i szeregowej.

Korzystając z długoletniego doświadczenia w branży budowlanej, wszystkim klientom oferujemy ekologiczne, energooszczędne a przede wszystkim nowoczesne rozwiązania. Rosnące zapotrzebowanie rynku na alternatywne metody stawiania domów sprawiły, że w Polsce dużą popularnością cieszą się domy z prefabrykatów - domy z keramzytu. Keramzyt, dzięki swoim właściwością, zdecydowanie wypiera tradycyjne metody wznoszenia budynków jedno i wielorodzinnych.

W naszej szerokiej ofercie, udostępniamy inwestorom możliwość wyboru pomiędzy budownictwem tradycyjnym, a rozwiązaniami energooszczędnymi, bardziej oszczędnymi pod kątem finansowym i czasowym. Mamy do zaoferowania Państwu technologię budowy domów z keramzytu - materiału solidnego i wytrzymałego, cieszącego się co raz większą popularnością wśród indywidualnych odbiorców jak również w dużych firmach deweloperskich.


Jeżeli posiadasz pozwolenie na budowę, bezpłatnie oferujemy adaptację Twojego projektu do naszej technologii - technologii keramzytowej.

W ciągu 14 dni od podpisania umowy ruszamy z budową Twojego wymarzonego domu! Dom z keramzytu to przede wszystkim bezpieczeństwo Twojej inwestycji.

JAK BUDUJEMY?

Podwyższony standard wykończenia

Doskonale wiemy jak budować i jakich materiałów wykończeniowych używać aby powstała solidna konstrukcja. Nigdy nie zaniżamy standardów.

Każda nasza inwestycja zawiera:

Płyta fundamentowa
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne
Strop drewniany w przypadku domów parterowych (w przypadku adaptacji poddasza - strop żelbetowy)
Więźba dachowa + dachówka ceramiczna szkliwiona
Rynny, rury spustowe PCV
Kominy systemowe wykończone ponad dachem cegłą klinkierową
Instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, CO)
Ogrzewanie podłogowe
Kocioł gazowy kondensacyjny
Posadzki wylewki przygotowane pod panele i płytki
Tynki gipsowe przegotowane pod gładź końcową
Styropian STANDARD 20cm
Tynk silikonowy KABE lub ATLAS
Okna 3 szybowe firmy DOMEX
Parapety zewnętrze z granitu
Parapety wewnętrzne konglomerat
Drzwi wejściowe antywłamaniowe

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA
NOWOCZESNE PROJEKTY BUDOWLANE
TRWAŁOŚĆ I SOLIDNOŚĆ NA LATA
ENERGOOSZCZĘDNA TECHNOLOGIA

KERAMZYT

Tańsze w budowie, tańsze w utrzymaniu, ciche i ekologiczne - takie są właśnie domy budowane w technologii keramzytowej

Keramzyt jest lekkim kruszywem ceramicznym otrzymywanym w procesie wypalenia w wysokiej temperaturze (ok. 1200 st. C) mieszaniny gliny i łupków.

Keramzyt znajduje zastosowanie na wielu płaszczyznach. Warto zauważyć, że jedynie keramzyt ma tak szerokie zastosowanie – żaden inny materiał budowlany nie jest tak uniwersalny.

W Polsce technologia keramzytowa jest coraz bardziej popularna. Jest on chemicznie obojętny, bezwonny, odporny na wilgoć, działanie pleśni, grzybów, owadów i gryzoni.

Elementy keramzytowe powstają w zakładzie przemysłowym (przy wykorzystaniu betonu, drewna i stali), łączone są w całość już na placu budowy. Co istotne, prefabrykaty keramzytowe wyposażone są we wszystkie niezbędne otwory – na drzwi, okna, rury i pozostałe instalacje. Dzięki tym ułatwieniom, szybkości montażu i najwyższej precyzji wykonania, elementy prefabrykowane nie mają sobie równych.

CZYTAJ WIĘCEJ

REALIZACJE

Zrealizowane projektyZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI ZOBACZ JAK PRZEBIEGA BUDOWA

Skorzystaj z naszej oferty!
Zapytaj o darmową wycenę


lub skontaktuj się z nami telefonicznie!

+48 604 680 987


DARMOWA WYCENA

NASZ ZESPÓŁ

Doświadczony zespół udzieli fachowej pomocy!

Jeżeli planują Państwo inwestycję związaną z budową własnego domu, poszukują solidnego wykonawcy lub chcą zadać pytanie - zapraszamy do kontaktu.

Dariusz Sywak

Prezes
tel. +48 888 651 398


Marek Sawicki

Dyrektor oddziału
tel. +48 608 634 760


Wojciech Koguciuk

Specjalista ds. koordynacji inwestycji
tel. +48 570 038 123


Aleksandra Skóra

Specjalista ds. obsługi klienta
tel. +48 604 680 987


KONTAKT

Skontaktuj się z nami!

GODZINY OTWARCIA

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail celem umówienia spotkania z naszym przedstawicielem.


PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 900 - 1700
SOBOTA: 1000 - 1300

DANE KONTAKTOWE

DOM Z KERAMZYTU - WARSZAWA

ul. Wrzeciono 59 lok. 101
01-950 Warszawa
tel. +48 604 680 987
e-mail: warszawa@domzkeramzytu.pl


D.S. DOM Z KERAMZYTU - CHOJNÓW

ul. Dąbrowskiego 32A
59-225 Chojnów
tel. +48 76 850 79 57
e-mail: info@domzkeramzytu.pl

[recaptcha]
 

DARMOWA WYCENA

Sprawdź bezpłatnie koszt budowy domu

Usługa wyceny jest zupełnie bezpłatna i niezobowiązująca. Po wypełnieniu poniższego formularza, nasz przedstawiciel prześlę do Państwa gotową wycenę a w sprawach wymagających doprecyzowania, skontaktuje się z Państwem drogą telefoniczną.

Aby wycena była kompletna należy podać rzeczywisty metraż domu, wskazać lokalizację, wybrać rodzaj domu, dachu oraz garażu.
Ostatni krok. Po wpisaniu danych kontaktowych, na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca wycenę Państwa domu.
Wybierając przycisk WYŚLIJ ZAPYTANIE wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę DOM Z KERAMZYTU moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
[recaptcha]