Projekt domu DS-95

Projekt domu DS-95

BUDOWA DOMU W STANIE SUROWYM
LUB STANIE DEWELOPERSKIM

Zapytaj o cenę

Projekt domu parterowego DS-95 liczący blisko 89 m2 powierzchni użytkowej brutto. W budynku zaaranżowano trzy niezależne sypialnie, dużą łazienkę oraz przestronną strefę dzienną łączącą salon z jadalnią i kuchnią. Projekt przewiduje możliwość zagospodarowania poddasza, dlatego we wiatrołapie wyodrębniono miejsce na schody. W budynku mieści się kotłownia do której mamy dostęp od strony zewnętrznej budynku. Wejście do budynku zostało zadaszone funkcjonalnym podcieniem chroniącym mieszkańców podczas wietrznej i deszczowej pogody. Podcień zastosowano również od strony tarasu.

Cena obejmuje kąt nachylenia dachu 30o.

Sprawdź, co oferujemy w stanie deweloperskim oraz surowym

Stan deweloperski i stan surowy
Kalkulator budowy domu | Projekt DS-95

Budujemy w technologii keramzytowej bez jakichkolwiek ograniczeń modułowych.

POWIERZCHNIA BUDYNKU

95
Projekt domu DS-95 (95 m2)

ELEMENTY PREMIUM

Ogrzewanie podłogowe (17.000 zł)
Rolety z napędem elektrycznym (10.000 zł)
Zabudowa sufitów płytami gipsowo-kartonowymi, wykonanie konstrukcji rusztów z kształtowników metalowych, montaż folii paroizolacyjnej, montaż płyt gipsowo kartonowych, jednokrotne szpachlowanie łączeń i wkrętów bez szlifowania (18.000 zł)
Szpachlowanie sufitów pod finisz, szlifowanie ścian, gruntowanie ścian, akrylowanie łączeń, pokrycie ścian dwiema warstwami gładzi, malowanie sufitów, dwukrotne malowanie ścian farbą ceramiczną (28.000 zł)
Zmiana rodzaju dachówki na płaską oraz rynien na prostokątne (12.000 zł)
Wykonanie płyty fundamentowej z wykorzystaniem m.in. styropianu XPS oraz betonu B25/30 o współczynniku Umax ≤ 0,3 W/(m2·K), (współczynnik przenikania ciepła dla podłogi na gruncie zgodny z Warunkami Technicznymi 2021), wypuszczenie podejść kanalizacyjnych, przepustu instalacji wody i instalacji elektrycznej, wyrównanie powierzchni płyty fundamentowej (42.000 zł)
Ułożenie po obwodzie płyty fundamentowej rury drenarskiej wraz z podsypką oraz zakończenie w narożniku do wpięcia do instalacji deszczowej albo studni chłonnej, a także wykonanie otoku odgromowego (3.500 zł)
0
Okno dachowe dolno otwierane 3-szybowe (2.800 zł / 1 szt.)
Komin spalinowy z wkładem ceramicznym (do kominka) (8.500 zł)
Komin wentylacyjny dwukanałowy (4.700 zł)

DOKUMENTACJA I TRANSPORT

Dokumentacja: tj. projekt architektoniczny indywidualny wraz z zagospodarowaniem terenu, projekt instalacji branżowych wewnętrznych i zewnętrznych bez projektu przyłączy, projekt instalacji odgromowej, pomoc z skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, wykonanie badań geotechnicznych działki, sporządzenie mapy do celów projektowych, geodezyjne wytyczenie budynku na działce, nadzór kierownika budowy, pomoc w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie (14.000 zł)
Razem (cena netto) zł

Powyższe informacje stanowią ofertę wstępną. W celu omówienia wszelkich szczegółowych informacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w biurze naszej firmy. Istnieje także możliwość przeprowadzenia rozmowy online.

Wszelkie prezentowane materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288.) Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY