Projekt domu DS-162 PU

Projekt domu DS-162 PU

BUDOWA DOMU W STANIE SUROWYM
LUB STANIE DEWELOPERSKIM

Zapytaj o cenę

Projekt DS-162 PU dotyczy nowoczesnego budynku z poddaszem użytkowym. W projekcie znalazły się pokój dzienny z jadalnią, pięć odrębnych pokoi, antresola-korytarz, salon z jadalnią i otwartą przestrzenią bez stropu, oddzielna kuchnia, dwie łazienki, toaleta i kotłownia/pralnia. Wszystkie te pomieszczenia udało się zaaranżować w ok. 162 m2. Poprzez zastosowanie trzech ścian szczytowych projekt wyróżnia się bryłą oraz dużymi, niestandardowymi przeszkleniami.

Sprawdź, co oferujemy w stanie deweloperskim oraz surowym

Stan deweloperski i stan surowy

Powyższe informacje stanowią ofertę wstępną. W celu omówienia wszelkich szczegółowych informacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w biurze naszej firmy. Istnieje także możliwość przeprowadzenia rozmowy online.

Wszelkie prezentowane materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288.) Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY