Projekt domu DS-122

Projekt domu DS-122

od 421.876,00
stan deweloperski podstawowy

Przejdź do kalkulatora

W projekcie domu parterowego DS-122 z garażem jednostanowiskowym liczącym ok. 115 m2 powierzchni użytkowej brutto znajdują się przestronna strefa dzienna w postaci salonu z otwartą kuchnią, w drugiej części domu mieszczą się trzy niezależne pokoje i dwie łazienki. W budynku znajduje się także garaż jednostanowiskowy, z którego można przejść do dużego pomieszczenia gospodarczego z zagospodarowanym miejscem pod montaż źródła zasilania kotłowni. Do pomieszczenia gospodarczego możemy przejść także z wiatrołapu.

Cena obejmuje kąt nachylenia dachu 30o.


Dostępne są także inne warianty:

  • DS-97
  • DS-118 z garażem dwustanowiskowym
  • DS-124 z możliwością wygospodarowania lokalu dla seniora

Sprawdź, co oferujemy w podstawowym stanie deweloperskim

Stan deweloperski podstawowy
Kalkulator budowy domu | Projekt DS-122 z garażem

Budujemy w technologii keramzytowej bez jakichkolwiek ograniczeń modułowych.

POWIERZCHNIA BUDYNKU

122
Projekt domu DS-122 z garażem (122 m2)

ELEMENTY PREMIUM

Ogrzewanie podłogowe (20.000 zł)
Rolety z napędem elektrycznym (12.700 zł)
Obustronny kolor okien (3.500 zł)
Zabudowa sufitów płytami gipsowo-kartonowymi, wykonanie konstrukcji rusztów z kształtowników metalowych, montaż folii paroizolacyjnej, montaż płyt gipsowo kartonowych, jednokrotne szpachlowanie łączeń i wkrętów bez szlifowania (20.000 zł)
Szpachlowanie sufitów pod finisz, szlifowanie ścian, gruntowanie ścian, akrylowanie łączeń, pokrycie ścian dwiema warstwami gładzi, malowanie sufitów, dwukrotne malowanie ścian farbą ceramiczną (31.000 zł)
Wyłaz na strych wraz z montażem (1.800 zł / 1 szt.)
0
Zabudowa szachtów (700 zł / 1 szt.)
0
Zabudowa GK pionów kanalizacyjnych, przewodów oraz kominów i kanałów wentylacyjnych pod wentylację mechaniczną (120 zł / mb)
Zmiana systemu drzwi przesuwnych tarasowych z PSK na HST o wymiarze 2660×2280 (9.000 zł)
Zmiana rodzaju dachówki na płaską oraz rynien na prostokątne (12.000 zł)
Możliwość przygotowania poddasza do adaptacji (wyprowadzenie na poddasze rur z instalacji wod.-kan. i C.O., przewodów z instalacji elektrycznej oraz ok. 0,5 m kanału elastycznego wentylacji mechanicznej, przygotowane pod dalsze rozprowadzenie) (13.000 zł)
Wykonanie płyty fundamentowej z wykorzystaniem m.in. styropianu XPS oraz betonu B25/30 o współczynniku Umax ≤ 0,3 W/(m2·K), (współczynnik przenikania ciepła dla podłogi na gruncie zgodny z Warunkami Technicznymi 2021), wypuszczenie podejść kanalizacyjnych, przepustu instalacji wody i instalacji elektrycznej, wyrównanie powierzchni płyty fundamentowej (52.000 zł)
0
Okno dachowe dolno otwierane 3-szybowe (2.800 zł / 1 szt.)
Ułożenie po obwodzie płyty fundamentowej rury drenarskiej wraz z podsypką oraz zakończenie w narożniku do wpięcia do instalacji deszczowej albo studni chłonnej, a także wykonanie otoku odgromowego (3.500 zł)
Wzmocnienie drzwi wejściowych poprzez zastosowanie haków antywłamaniowych oraz ujednolicenie wkładki (2.200 zł)
0
Otwarcie stropu: 800 zł za 1m2 powierzchni otwartego stropu
Komin spalinowy z wkładem ceramicznym (do kominka) (8.500 zł)
Komin wentylacyjny dwukanałowy (4.700 zł)
Ciepły montaż okien warstwowy – zastosowanie trzech warstw uszczelniających: środkowej, wewnętrznej i zewnętrznej (6.500 zł)

WENTYLACJA I OGRZEWANIE

Instalacja wentylacji mechanicznej wraz z rekuperatorem i podwyższeniem wysokości ścian o 20 cm (31.000 zł)

DOKUMENTACJA I TRANSPORT

Dokumentacja: tj. projekt architektoniczny indywidualny wraz z zagospodarowaniem terenu, projekt instalacji branżowych wewnętrznych i zewnętrznych bez projektu przyłączy, projekt instalacji odgromowej, pomoc z skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, wykonanie badań geotechnicznych działki, sporządzenie mapy do celów projektowych, geodezyjne wytyczenie budynku na działce, nadzór kierownika budowy, pomoc w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie (14.000 zł)
Razem (cena netto) zł

Powyższe informacje stanowią ofertę wstępną. W celu omówienia wszelkich szczegółowych informacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w biurze naszej firmy. Istnieje także możliwość przeprowadzenia rozmowy online.

Wszelkie prezentowane materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288.) Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY