Projekt domu DS-118

Projekt domu DS-118

BUDOWA DOMU W STANIE SUROWYM
LUB STANIE DEWELOPERSKIM

Zapytaj o cenę

W projekcie domu parterowego DS-118 z garażem dwustanowiskowym liczącym ok. 111 m2 powierzchni użytkowej brutto znajdują się przestronna strefa dzienna w postaci salonu z otwartą kuchnią, w drugiej części domu mieszczą się trzy niezależne pokoje i łazienka. W budynku znajduje się także garaż dwustanowiskowy, z którego można przejść do pomieszczenia gospodarczego z zagospodarowanym miejscem pod montaż źródła zasilania kotłowni.

Cena obejmuje kąt nachylenia dachu 30o.


Dostępne są także inne warianty:

  • DS-97
  • DS-122 z garażem jednostanowiskowym
  • DS-124 z możliwością wygospodarowania lokalu dla seniora

Sprawdź, co oferujemy w stanie deweloperskim oraz surowym

Stan deweloperski i stan surowy
Kalkulator budowy domu | Projekt DS-118 z garażem dwustanowiskowym

Budujemy w technologii keramzytowej bez jakichkolwiek ograniczeń modułowych.

POWIERZCHNIA BUDYNKU

118
Projekt domu DS-118 z garażem (118 m2)

ELEMENTY PREMIUM

Ogrzewanie podłogowe (20.000 zł)
Rolety z napędem elektrycznym (12.700 zł)
Zabudowa sufitów płytami gipsowo-kartonowymi, wykonanie konstrukcji rusztów z kształtowników metalowych, montaż folii paroizolacyjnej, montaż płyt gipsowo kartonowych, jednokrotne szpachlowanie łączeń i wkrętów bez szlifowania (20.000 zł)
Zmiana rodzaju dachówki na płaską oraz rynien na prostokątne (12.000 zł)
Możliwość przygotowania poddasza do adaptacji (wyprowadzenie na poddasze rur z instalacji wod.-kan. i C.O., przewodów z instalacji elektrycznej oraz ok. 0,5 m kanału elastycznego wentylacji mechanicznej, przygotowane pod dalsze rozprowadzenie) (13.000 zł)
Wykonanie płyty fundamentowej z wykorzystaniem m.in. styropianu XPS oraz betonu B25/30 o współczynniku Umax ≤ 0,3 W/(m2·K), (współczynnik przenikania ciepła dla podłogi na gruncie zgodny z Warunkami Technicznymi 2021), wypuszczenie podejść kanalizacyjnych, przepustu instalacji wody i instalacji elektrycznej, wyrównanie powierzchni płyty fundamentowej (51.000 zł)
0
Okno dachowe dolno otwierane 3-szybowe (2.800 zł / 1 szt.)
Ułożenie po obwodzie płyty fundamentowej rury drenarskiej wraz z podsypką oraz zakończenie w narożniku do wpięcia do instalacji deszczowej albo studni chłonnej, a także wykonanie otoku odgromowego (3.500 zł)
Komin spalinowy z wkładem ceramicznym (do kominka) (8.500 zł)
Komin wentylacyjny dwukanałowy (4.700 zł)

DOKUMENTACJA I TRANSPORT

Dokumentacja: tj. projekt architektoniczny indywidualny wraz z zagospodarowaniem terenu, projekt instalacji branżowych wewnętrznych i zewnętrznych bez projektu przyłączy, projekt instalacji odgromowej, pomoc z skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, wykonanie badań geotechnicznych działki, sporządzenie mapy do celów projektowych, geodezyjne wytyczenie budynku na działce, nadzór kierownika budowy, pomoc w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie (14.000 zł)
Razem (cena netto) zł

Powyższe informacje stanowią ofertę wstępną. W celu omówienia wszelkich szczegółowych informacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w biurze naszej firmy. Istnieje także możliwość przeprowadzenia rozmowy online.

Wszelkie prezentowane materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288.) Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY