Projekt domu DS-110 wielospadowy

Projekt domu DS-110 wielospadowy

od 370.040,00
stan deweloperski podstawowy

Przejdź do kalkulatora

Projekt DS-110 wielospadowy to projekt domu parterowego, którego bryła nawiązuje do budynków w stylu dworkowym. W powierzchni użytkowej brutto liczącej ok. 103 m2 Architekt zaaranżował trzy sypialnie, dużą łazienkę z prysznicem oraz toaletę z WC. Projekt mieści ponadto pokój dzienny z jadalnią i otwartą kuchnią oraz pomieszczenie gospodarczo-techniczne, do którego mamy zapewniony dostęp z wiatrołapu i kuchni, co umożliwia wykorzystanie jego przestrzeni zarówno na kotłownię, jak i spiżarnię. Bryla budynku ma nietuzinkowy charakter przez zastosowanie charakterystycznych dla wspomnianego już stylu dworkowego rozwiązań w postaci opartych na filarach podcieni od strony wejścia i tarasu.

Sprawdź, co oferujemy w podstawowym stanie deweloperskim

Stan deweloperski podstawowy
Kalkulator budowy domu | Projekt DS-110 wielospadowy

Budujemy w technologii keramzytowej bez jakichkolwiek ograniczeń modułowych.

POWIERZCHNIA BUDYNKU

110
Projekt domu DS-110 (110 m2)

ELEMENTY PREMIUM

Ogrzewanie podłogowe (16.000 zł)
Rolety z napędem elektrycznym (9.000 zł)
Obustronny kolor okien (2.500 zł)
Zabudowa sufitów płytami gipsowo-kartonowymi, wykonanie konstrukcji rusztów z kształtowników metalowych, montaż folii paroizolacyjnej, montaż płyt gipsowo kartonowych, jednokrotne szpachlowanie łączeń i wkrętów bez szlifowania (18.000 zł)
Szpachlowanie sufitów pod finisz, szlifowanie ścian, gruntowanie ścian, akrylowanie łączeń, pokrycie ścian dwiema warstwami gładzi, malowanie sufitów, dwukrotne malowanie ścian farbą ceramiczną (28.000 zł)
Wyłaz na strych wraz z montażem (1.500 zł / 1 szt.)
0
Zabudowa szachtów (500 zł / 1 szt.)
0
Zabudowa GK pionów kanalizacyjnych, przewodów oraz kominów i kanałów wentylacyjnych pod wentylację mechaniczną (95 zł / mb)
Zmiana systemu drzwi przesuwnych tarasowych z PSK na HST o wymiarze 2660×2280 (7.500 zł)
Zmiana rodzaju dachówki na płaską oraz rynien na prostokątne (12.000 zł)
Wykonanie płyty fundamentowej z wykorzystaniem m.in. styropianu XPS oraz betonu B25/30 o współczynniku Umax ≤ 0,3 W/(m2·K), (współczynnik przenikania ciepła dla podłogi na gruncie zgodny z Warunkami Technicznymi 2021), wypuszczenie podejść kanalizacyjnych, przepustu instalacji wody i instalacji elektrycznej, wyrównanie powierzchni płyty fundamentowej (43.000 zł)
Ułożenie po obwodzie płyty fundamentowej rury drenarskiej wraz z podsypką oraz zakończenie w narożniku do wpięcia do instalacji deszczowej albo studni chłonnej, a także wykonanie otoku odgromowego (2.700 zł)
0
Okno dachowe dolno otwierane 3-szybowe (2.500 zł / 1 szt.)
Wzmocnienie drzwi wejściowych poprzez zastosowanie haków antywłamaniowych oraz ujednolicenie wkładki (1.800 zł)
0
Otwarcie stropu: 600 zł za 1m2 powierzchni otwartego stropu
Komin spalinowy z wkładem ceramicznym (do kominka) (7.000 zł)
Komin wentylacyjny dwukanałowy (4.000 zł)
Ciepły montaż okien warstwowy – zastosowanie trzech warstw uszczelniających: środkowej, wewnętrznej i zewnętrznej (5.500 zł)

WENTYLACJA I OGRZEWANIE

Instalacja wentylacji mechanicznej wraz z rekuperatorem i podwyższeniem wysokości ścian o 20 cm (26.000 zł)

DOKUMENTACJA I TRANSPORT

Dokumentacja: tj. projekt architektoniczny indywidualny wraz z zagospodarowaniem terenu, projekt instalacji branżowych wewnętrznych i zewnętrznych bez projektu przyłączy, projekt instalacji odgromowej, pomoc z skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, wykonanie badań geotechnicznych działki, sporządzenie mapy do celów projektowych, geodezyjne wytyczenie budynku na działce, nadzór kierownika budowy, pomoc w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie (10.000 zł)
Razem (cena netto) zł

Powyższe informacje stanowią ofertę wstępną. W celu omówienia wszelkich szczegółowych informacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w biurze naszej firmy. Istnieje także możliwość przeprowadzenia rozmowy online.

Wszelkie prezentowane materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288.) Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Udostępnij:
GOTOWE PROJEKTY